• 7.12.2021 r.

Świąteczne zmiany na budowie.

Na budowie Novej Trockiej w najbliższym czasie rozpoczęte zostaną prace związane ze wznoszeniem budynku. Korzystając z okazji pragniemy życzyć zdrowych i spokojnych przygotowań do świątecznego okresu.

Jeśli jesteś zainteresowany mieszkaniami z antresolą i całorocznym ogrodem zimowym na dachu skontaktuj się z naszym Opiekunem Inwestycji już dziś. Ostatnie dwa soft-lofty czekają właśnie na Ciebie!

  • 25.11.2021 r.

2 ostatnie soft-lofty na Novej Trockiej.

Ostatnie mieszkania z antresolami, tarasami na dachu oraz ogrodami zimowymi czekają na swoich właścicieli. Zamieszkaj w wyjątkowym soft-lofcie idealnie skomunikowanym z całą Warszawą.

Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem sprzedaży, w którym Opiekun Klienta przedstawi najnowszą ofertę tych wyjątkowych metraży.

  • 15.10.2021 r.

Wybierz mieszkanie z antresolą i widokiem na miasto.

Inwestycja Nova Trocka ma do zaoferowania 3 ostatnie lokale. Zostań właścicielem jednego z nich i zyskaj wyjątkowy rozkład mieszkania z dużą, przestrzenna antresolą oraz widok na miasto z Twojego prywatnego tarasu na dachu.

Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem sprzedaży, w którym Opiekun Klienta przedstawi najnowszą ofertę cenową tych wyjątkowych metraży.

  • 15.09.2021 r.

Ostatnie mieszkania czekają na swoich właścicieli!

Z dumą informujemy, że na inwestycji Nova Trocka swoich właścicieli znalazło już ponad 80% mieszkań. Nie czekaj i sprawdź ofertę na ostatnie cztery lokale, wśród których znajdziesz metraże z antresolami i tarasami na dachu zaraz obok stacji metra Trocka. Masz pytania? Zadaj nam je online bądź umów się na spotkanie z Opiekunem Klienta.

  • 21.07.2021 r.

Budujemy garaż podziemny

Na inwestycji Nova Trocka zakończone zostały prace związane z zaprojektowaniem podziemia oraz ścian szczelinowych. Aktualnie drążone jest podziemie budynku oraz budowane są ściany osłonowe podziemia. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkań naszego biura sprzedaży. Nowoczesne soft-lofty na warszawskim Targówku czekają właśnie na Ciebie!

  • 08.07.2021 r.

Jedyne soft-lofty w okolicy

Nova Trocka to jedyna inwestycja w okolicy która oferuje swoim mieszkańcom soft-lofty oraz lokale o wysokości 2,9m. Duże wysokości mieszkań to nie tylko większa przestrzeń do życia, ale także lepsze doświetlenie pomieszczeń oraz zwiększona powierzchnia do przechowywania potrzebnych nam rzeczy. Zapraszamy do kontaktu z Opiekunem Inwestycji, który odpowie na wszystkie pojawiające się pytania.

  • 16.06.2021 r.

Rozpoczęliśmy prace ziemne

Inwestycja Nova Trocka rozpoczęła prace ziemne na terenie budowy, z którego zniknęły już pozostałości poprzednich budynków. Wyrównujemy teren aby rozpocząć pierwsze ruchy związane z budową garażu podziemnego. Wszystkie osoby zainteresowane zakupem mieszkania w tym kameralnym projekcie na warszawskim Targówku zapraszamy do kontaktu z biurem sprzedaży.

  • 10.06.2021 r.

Ostatnie mieszkania 3-pokojowe

Mieszkania na Novej Trockiej zyskują coraz więcej zainteresowanych. Dzięki temu już dziś możemy ogłosić, że dysponujemy pięcioma ostatnimi lokalami 3-pokojowymi w inwestycji, wśród których metraże wahają się od 57,4 m2 aż do 119,8 m2. Zapraszamy do spotkań z naszymi handlowcami oraz zapoznania się z ofertą, wśród której oprócz standardowych układów znaleźć można wyjątkowe dwupoziomowe mieszkania z tarasami na dachach.

  • 20.05.2021 r.

40% sprzedanych mieszkań

Inwestycja Nova Trocka osiągnęła nowy poziom sprzedaży. Ponad 40% mieszkań zyskało już swoich przyszłych właścicieli, a plany kolejnych lokali już oglądane są przez nowych Klientów. Projekt przyciąga głównie osoby zainteresowane mieszkaniem blisko połączenia komunikacyjnego z centrum Warszawy przy zachowaniu spokojnej okolicy. Jeśli szukasz właśnie takiej lokalizacji już dziś zapraszamy do kontaktu z naszym biurem sprzedaży. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania!

  • 10.03.2021 r.

Ruszyła przedsprzedaż Novej Trockiej!

Na warszawskim Targówku ruszyła budowa projektu deweloperskiego Nova Trocka. Przy ulicy Kuflewskiej 1 powstanie nowoczesny, kameralny budynek z 22 mieszkaniami. Oferta spółki Leanpark ma zaspokoić potrzeby wszystkich, poszukujących spokojnej okolicy doskonale skomunikowanej z centrum Warszawy. Projekt położony jest w niemal równej odległości 600 metrów od Metra Trocka i Metra Targówek Mieszkaniowy. Prace budowlane Novej Trockiej zlecono renomowanemu generalnemu wykonawcy – LeanCon. Zapraszamy do kontaktu z biurem sprzedaży, by zarezerwować mieszkania w ramach prowadzonej przedsprzedaży.

Deweloper

Leanpark Sp. z o.o. (KRS 0000788183), spółka celowa założona na potrzeby obsługi inwestycji Nova Trocka. Zespół Leanpark tworzą osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży deweloperskiej. Współtworzyli oni sukcesy renomowanych firm branży nieruchomości, m.in.: Warbud, Karmar, FineTech Construction, Sparrow Property Creation. Inwestorem zastępczym jest Sparrow Property Creation - deweloper z portfolio 18 inwestycji na Mazowszu.

Generalny Wykonawca

LeanCon Sp. z o.o. oferuje generalne wykonawstwo obiektów kubaturowych. Realizuje osiedla mieszkaniowe oraz luksusowe projekty rezydencjalne. W ofercie spółki znajduje się także budowa budynków biurowych oraz obiektów edukacyjnych. Portfolio LeanCon to między innymi: Osiedle Metropolitan Park Marki, Osiedle Harmonium Konstancin, Kompozycja Residence Konstancin, Osiedle Makówko Marki, Bliżej Gwiazd na Mehoffera, Moko Concept Apartments.