• 23.10.2023 r.

Nowe zdjęcia nieruchomości.

Nowe zdjęcia nieruchomości. Nowe zdjęcia nieruchomości.

Mieszkania gotowe! Trwają ostanie szlify!
 • 29.08.2023 r.

Mieszkania gotowe! Trwają ostanie szlify!

Mieszkania gotowe! Trwają ostanie szlify! Mieszkania gotowe! Trwają ostanie szlify! Mieszkania gotowe! Trwają ostanie szlify!

Budowa na finiszu! Trwają ostanie prace, które planujemy zakończyć w lipcu br.
 • 23.05.2023 r.

Budowa na finiszu! Trwają ostatnie prace.

 • 10.03.2023 r.

Kup mieszkanie i zyskaj drugi garaż za 1 zł.

Zastanawiasz się gdzie zaparkować samochód pod domem? Kup wygodne mieszkanie nr 19, 20 lub 22 o powierzchni od 104 do 119,8 m2 i skorzystaj ze specjalnej okazji – drugie miejsce postojowe w garażu otrzymasz za 1 zł.

To już ostatnie wolne mieszkania z zielonymi tarasami na dachu – zachęcamy do szybkiego kontaktu!

 • 17.01.2023 r.

W Nowym Roku, pomimo zimy, prace nie zwalniają

Mimo chłodu za oknem prace na budowie trwają, a budynek Nova Trocka ukazuje swoje oblicze. Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą Soft Loftów już dziś!

 • 29.12.2022 r.

Zdrowia, energii i spełnienia marzeń!

Wyjątkowego Nowego Roku życzymy Przyjaciołom i przyszłym Mieszkańcom inwestycji Nova Trocka!

 • 30.11.2022 r.

Najtrudniejszy etap inwestycji NOVA TROCKA został zakończony

Najtrudniejszy etap inwestycji NOVA TROCKA został zakończony, wszystkie prace zrealizowane z sukcesem. Kolejne kondygnacje wznoszą się w szybkim tempie. W sprzedaży pozostało kilka apartamentów. Zapraszamy do kontaktu z Opiekunem inwestycji.

 • 15.04.2022 r.

Życzenia Wielkanocne od zespołu Nova Trocka

W imieniu Biura Sprzedaży Nova Trocka oraz Dewelopera Leanpark życzymy Państwu Zdrowych i Spokojnych Świąt Wielkanocnych, spędzonych w rodzinnym gronie.

 • 24.01.2022 r.

Zimowe ogrody na Novej Trockiej

Marzysz o zimowym ogrodzie w nowej inwestycji blisko centrum Warszawy? Cenisz sobie komfort życia w mieście? Wybierz Novą Trocką i ciesz się słońcem o każdej porze roku w Twoim prywatnym ogrodzie zimowym!
Już dziś skontaktuj się z naszym działem sprzedaży i zapytaj o aktualną ofertę.

 • 12.01.2022 r.

Poznaj zalety Targówka

Czy wiesz, że Targówek to jedna z najlepiej postrzeganych dzielnic Warszawy? Dobrze rozwinięta infrastruktura drogowa, duża ilość terenów zielonych, liczne sklepy, galerie handlowe, placówki szkolne sprawiają, że dzielnica ta jest idealnym wyborem dla osób ceniących sobie ciszę i spokój w niedalekiej odległości od centrum miasta. Zamieszkaj w Novej Trockiej i korzystaj ze wszystkich atutów Targówka!

 • 24.12.2021 r.

Zdrowych, Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku

W imieniu Leanpark Sp. z o.o. wszystkim naszym Klientom oraz mieszkańcom Novej Trockiej życzmy Zdrowych, Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku, który przyniesie spełnienia najskrytszych marzeń.

 • 7.12.2021 r.

Świąteczne zmiany na budowie.

Na budowie Novej Trockiej w najbliższym czasie rozpoczęte zostaną prace związane ze wznoszeniem budynku. Korzystając z okazji pragniemy życzyć zdrowych i spokojnych przygotowań do świątecznego okresu.

Jeśli jesteś zainteresowany mieszkaniami z antresolą i całorocznym ogrodem zimowym na dachu skontaktuj się z naszym Opiekunem Inwestycji już dziś. Ostatnie dwa soft-lofty czekają właśnie na Ciebie!

 • 25.11.2021 r.

2 ostatnie soft-lofty na Novej Trockiej.

Ostatnie mieszkania z antresolami, tarasami na dachu oraz ogrodami zimowymi czekają na swoich właścicieli. Zamieszkaj w wyjątkowym soft-lofcie idealnie skomunikowanym z całą Warszawą.

Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem sprzedaży, w którym Opiekun Klienta przedstawi najnowszą ofertę tych wyjątkowych metraży.

 • 15.10.2021 r.

Wybierz mieszkanie z antresolą i widokiem na miasto.

Inwestycja Nova Trocka ma do zaoferowania 3 ostatnie lokale. Zostań właścicielem jednego z nich i zyskaj wyjątkowy rozkład mieszkania z dużą, przestrzenna antresolą oraz widok na miasto z Twojego prywatnego tarasu na dachu.

Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem sprzedaży, w którym Opiekun Klienta przedstawi najnowszą ofertę cenową tych wyjątkowych metraży.

 • 15.09.2021 r.

Ostatnie mieszkania czekają na swoich właścicieli!

Z dumą informujemy, że na inwestycji Nova Trocka swoich właścicieli znalazło już ponad 80% mieszkań. Nie czekaj i sprawdź ofertę na ostatnie cztery lokale, wśród których znajdziesz metraże z antresolami i tarasami na dachu zaraz obok stacji metra Trocka. Masz pytania? Zadaj nam je online bądź umów się na spotkanie z Opiekunem Klienta.

 • 21.07.2021 r.

Budujemy garaż podziemny

Na inwestycji Nova Trocka zakończone zostały prace związane z zaprojektowaniem podziemia oraz ścian szczelinowych. Aktualnie drążone jest podziemie budynku oraz budowane są ściany osłonowe podziemia. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkań naszego biura sprzedaży. Nowoczesne soft-lofty na warszawskim Targówku czekają właśnie na Ciebie!

 • 08.07.2021 r.

Jedyne soft-lofty w okolicy

Nova Trocka to jedyna inwestycja w okolicy która oferuje swoim mieszkańcom soft-lofty oraz lokale o wysokości 2,9m. Duże wysokości mieszkań to nie tylko większa przestrzeń do życia, ale także lepsze doświetlenie pomieszczeń oraz zwiększona powierzchnia do przechowywania potrzebnych nam rzeczy. Zapraszamy do kontaktu z Opiekunem Inwestycji, który odpowie na wszystkie pojawiające się pytania.

 • 16.06.2021 r.

Rozpoczęliśmy prace ziemne

Inwestycja Nova Trocka rozpoczęła prace ziemne na terenie budowy, z którego zniknęły już pozostałości poprzednich budynków. Wyrównujemy teren aby rozpocząć pierwsze ruchy związane z budową garażu podziemnego. Wszystkie osoby zainteresowane zakupem mieszkania w tym kameralnym projekcie na warszawskim Targówku zapraszamy do kontaktu z biurem sprzedaży.

 • 10.06.2021 r.

Ostatnie mieszkania 3-pokojowe

Mieszkania na Novej Trockiej zyskują coraz więcej zainteresowanych. Dzięki temu już dziś możemy ogłosić, że dysponujemy pięcioma ostatnimi lokalami 3-pokojowymi w inwestycji, wśród których metraże wahają się od 57,4 m2 aż do 119,8 m2. Zapraszamy do spotkań z naszymi handlowcami oraz zapoznania się z ofertą, wśród której oprócz standardowych układów znaleźć można wyjątkowe dwupoziomowe mieszkania z tarasami na dachach.

 • 20.05.2021 r.

40% sprzedanych mieszkań

Inwestycja Nova Trocka osiągnęła nowy poziom sprzedaży. Ponad 40% mieszkań zyskało już swoich przyszłych właścicieli, a plany kolejnych lokali już oglądane są przez nowych Klientów. Projekt przyciąga głównie osoby zainteresowane mieszkaniem blisko połączenia komunikacyjnego z centrum Warszawy przy zachowaniu spokojnej okolicy. Jeśli szukasz właśnie takiej lokalizacji już dziś zapraszamy do kontaktu z naszym biurem sprzedaży. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania!

 • 10.03.2021 r.

Ruszyła przedsprzedaż Novej Trockiej!

Na warszawskim Targówku ruszyła budowa projektu deweloperskiego Nova Trocka. Przy ulicy Kuflewskiej 1 powstanie nowoczesny, kameralny budynek z 22 mieszkaniami. Oferta spółki Leanpark ma zaspokoić potrzeby wszystkich, poszukujących spokojnej okolicy doskonale skomunikowanej z centrum Warszawy. Projekt położony jest w niemal równej odległości 600 metrów od Metra Trocka i Metra Targówek Mieszkaniowy. Prace budowlane Novej Trockiej zlecono renomowanemu generalnemu wykonawcy – LeanCon. Zapraszamy do kontaktu z biurem sprzedaży, by zarezerwować mieszkania w ramach prowadzonej przedsprzedaży.

Deweloper

Leanpark Sp. z o.o. (KRS 0000788183), spółka celowa założona na potrzeby obsługi inwestycji Nova Trocka. Zespół Leanpark tworzą osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży deweloperskiej. Współtworzyli oni sukcesy renomowanych firm branży nieruchomości, m.in.: Warbud, Karmar, FineTech Construction, Sparrow Property Creation. Inwestorem zastępczym jest Sparrow Property Creation - deweloper z portfolio 18 inwestycji na Mazowszu.

Generalny Wykonawca

LeanCon Sp. z o.o. oferuje generalne wykonawstwo obiektów kubaturowych. Realizuje osiedla mieszkaniowe oraz luksusowe projekty rezydencjalne. W ofercie spółki znajduje się także budowa budynków biurowych oraz obiektów edukacyjnych. Portfolio LeanCon to między innymi: Osiedle Metropolitan Park Marki, Osiedle Harmonium Konstancin, Kompozycja Residence Konstancin, Osiedle Makówko Marki, Bliżej Gwiazd na Mehoffera, Moko Concept Apartments.