• 10.06.2021 r.

Ostatnie mieszkania 3-pokojowe

Mieszkania na Novej Trockiej zyskują coraz więcej zainteresowanych. Dzięki temu już dziś możemy ogłosić, że dysponujemy pięcioma ostatnimi lokalami 3-pokojowymi w inwestycji, wśród których metraże wahają się od 57,4 m2 aż do 119,8 m2. Zapraszamy do spotkań z naszymi handlowcami oraz zapoznania się z ofertą, wśród której oprócz standardowych układów znaleźć można wyjątkowe dwupoziomowe mieszkania z tarasami na dachach.

  • 20.05.2021 r.

40% sprzedanych mieszkań

Inwestycja Nova Trocka osiągnęła nowy poziom sprzedaży. Ponad 40% mieszkań zyskało już swoich przyszłych właścicieli, a plany kolejnych lokali już oglądane są przez nowych Klientów. Projekt przyciąga głównie osoby zainteresowane mieszkaniem blisko połączenia komunikacyjnego z centrum Warszawy przy zachowaniu spokojnej okolicy. Jeśli szukasz właśnie takiej lokalizacji już dziś zapraszamy do kontaktu z naszym biurem sprzedaży. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania!

  • 10.03.2021 r.

Ruszyła przedsprzedaż Novej Trockiej!

Na warszawskim Targówku ruszyła budowa projektu deweloperskiego Nova Trocka. Przy ulicy Kuflewskiej 1 powstanie nowoczesny, kameralny budynek z 22 mieszkaniami. Oferta spółki Leanpark ma zaspokoić potrzeby wszystkich, poszukujących spokojnej okolicy doskonale skomunikowanej z centrum Warszawy. Projekt położony jest w niemal równej odległości 600 metrów od Metra Trocka i Metra Targówek Mieszkaniowy. Prace budowlane Novej Trockiej zlecono renomowanemu generalnemu wykonawcy – LeanCon. Zapraszamy do kontaktu z biurem sprzedaży, by zarezerwować mieszkania w ramach prowadzonej przedsprzedaży.

Deweloper

Leanpark Sp. z o.o. (KRS 0000788183), spółka celowa założona na potrzeby obsługi inwestycji Nova Trocka. Zespół Leanpark tworzą osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży deweloperskiej. Współtworzyli oni sukcesy renomowanych firm branży nieruchomości, m.in.: Warbud, Karmar, FineTech Construction, Sparrow Property Creation. Inwestorem zastępczym jest Sparrow Property Creation - deweloper z portfolio 18 inwestycji na Mazowszu.

Generalny Wykonawca

LeanCon Sp. z o.o. oferuje generalne wykonawstwo obiektów kubaturowych. Realizuje osiedla mieszkaniowe oraz luksusowe projekty rezydencjalne. W ofercie spółki znajduje się także budowa budynków biurowych oraz obiektów edukacyjnych. Portfolio LeanCon to między innymi: Osiedle Metropolitan Park Marki, Osiedle Harmonium Konstancin, Kompozycja Residence Konstancin, Osiedle Makówko Marki, Bliżej Gwiazd na Mehoffera, Moko Concept Apartments.